Geen vervanging regulier onderwijs. De cursussen die Estudio aanbiedt zijn niet ter vervanging van het reguliere onderwijs. Zij bieden enkel een ondersteuning naast de reguliere lessen.
Inschrijving & algemene voorwaarden. De student kan pas les volgen bij Estudio indien het inschrijvingsformulier en de algemene voorwaarden werden ingevuld en ondertekend door de student / zijn/haar medecontract(en). Zodra de student / medecontracten dit hebben gedaan, zijn zij verantwoordelijk voor de betaling en gaan zij akkoord met de overeenkomst.
Lesduur. Een contactmoment/les wordt minimum gefactureerd aan 1 uur, d.w.z. dat een contactmoment/les dat minder dan 60 minuten duurde, toch als 1 uur wordt aangerekend (n.v.t. op naschoolse studiebegeleiding Estudio Humaniora).
Betaling en facturatie. De medecontractanten staan hoofdelijk, solidair en ondeelbaar in voor de betaling van de schulden die voortvloeien uit de overeenkomst. De medecontractanten erkennen de prijslijst te hebben ontvangen, gelezen en goedgekeurd. Alle geafficheerde prijzen zijn exclusief 21% BTW. Facturen worden maandelijks per e-mail opgestuurd samen met een detail van de lesuren. Deze dienen binnen de termijn van 15 dagen te worden vereffend. Bij een betalingsherinnering wordt het factuurbedrag verhoogd met een administratieve kost van 11%.
Betwisting gepresteerde diensten. Betwistingen omtrent gefactureerde prestaties dienen binnen de maand per e-mail aan admin@estudio.be te worden doorgegeven. Estudio zal zo snel mogelijk maatregelen treffen om de klachten naar redelijkheid en billijkheid op te lossen. Na deze termijn worden niet-betwiste facturen door beide partijen beschouwd als correct. Latere betwistingen zullen dan ook niet in behandeling worden genomen.
Annulatie. De individuele en groepsbegeleiding die gepland werd, dient te worden betaald, behoudens gevallen waarbij er minimum 24 uren op voorhand wordt verwittigd. De duurtijd die wordt aangerekend is de geplande duurtijd. Indien de medecontractanten de begeleiding of een deel ervan annuleren zal de betaling toch verschuldigd zijn. De annulatieregels worden steeds toegepast. De klant kan zich in geen geval op overmacht (o.m. slecht weer, ziekte, beletsel, etc.) beroepen.
Studie (Estudio Hoger). Tijdens drukkere periodes dient de studieplaats om te studeren in Estudio gereserveerd te worden. Reservaties kunnen per week worden gemaakt en worden ook per week gefactureerd.
My Estudio. De tarieven voor modules die aangeboden worden via het platform 'My Estudio' kunnen afwijken van de algemene tarieven.
Verantwoordelijkheid. Estudio is in geen enkel geval verantwoordelijk voor bijlessen die plaatsvinden buiten het studiekantoor. Niet van toepassing voor de begeleiding op internaten (Estudio Humaniora). Estudio is niet verantwoordelijk voor de weg van en naar ons kantoor.
Bevoegdheidsovereenkomst. Bij betwisting omtrent deze overeenkomst zijn de rechtbanken van het arrondissement Gent bevoegd.